Najlepiej jakby nie robić transferów żadnych za dużą kasę do czasu sprzedaży kogoś gdy przyjdzie dobra oferta, a piłkarzom powiedzieć że niestety będą musieli poczekać z częścią wypłat do początku przyszłego roku. Wtedy pieniądze z budżetu transferowego z przyszłego roku(zapewne jakieś by były) przeznaczyć na wypłaty a transferów nie robić i tym sposobem dziury nie ma

Tyle, że jeżeli przyjdzie oferta powyżej miliona Euro za Diaza to bym go sprzedał dlatego, że po pierwsze na ligę jest Jirsak, a po drugie po powrocie Garguły i Boguskiego dla Diaza może miejsca zabraknąć. Za część pieniędzy można wtedy pomyśleć o kupnie Chico, bo Diaz raczej nie jest piłkarzem który jest w stanie w przyszłości zapełnić lukę po Sobolu na pozycji def. pomocnika.