|
Póki co to mam wrażenie iż Pawęł będzie szukał formy na krajowych boiskach.
Sytuacja w Polonii jest prześmieszna. Najpierw negocjują z jednym trenerem, dotychczasowy zaczyna wygrywac to negocjaje umierają, potem dostaje lanie na wlasnym boisku i go zwlaniaja. Ale na jego miejsce przychodzi zupelnie inny trener niz ten z ktorym negocjowali !
Wg pana JW Wojciechowskiego ktorego uważam za zwykłego chama, buraka i prostaka, jakich wielu w USA : Opinia o Tobie polega na ocenie ostatniej pracy jaką wykonałeś. No to jaka jest opinia o pracy pana Wojciechowskiego?
|