joyrider napisał(a):

|
Chciałem wiedzieć czy Będę siedział czy stał!
|
Na meczu z Ruchem było sporo wolnych miejsce w wagonach, na Bełchatowie pewnie też zważywszy na frekwencje. Jeżeli nie będzie jakiegoś przełomu w zainteresowaniu meczem, to na Jagę pewnie będzie podobnie. Chociaż wiadomo, że w przypadku meczów z Jagą, zawsze zainteresowanie jest większe, więc najlepiej jedź i się przekonaj. I nie zapomnij zabrać kumpli
Pociąg jedzie szybko i sprawnie. Wymarsz ze stadionu po meczu też w konkretnym tempie. W pociągu catering, więc jest prawie, jak w Intercity
