Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 25.08.2009, 12:50
joyrider napisał(a):Wyświetl post
Chciałem wiedzieć czy Będę siedział czy stał!
Na meczu z Ruchem było sporo wolnych miejsce w wagonach, na Bełchatowie pewnie też zważywszy na frekwencje. Jeżeli nie będzie jakiegoś przełomu w zainteresowaniu meczem, to na Jagę pewnie będzie podobnie. Chociaż wiadomo, że w przypadku meczów z Jagą, zawsze zainteresowanie jest większe, więc najlepiej jedź i się przekonaj. I nie zapomnij zabrać kumpli

Pociąg jedzie szybko i sprawnie. Wymarsz ze stadionu po meczu też w konkretnym tempie. W pociągu catering, więc jest prawie, jak w Intercity
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując