Radolsky...no to po ptokach

Sam juz kiedys mowil ze by chcial wrocic..no i prosze.
Smuda czeka na posadke reprezentacji albo....zamieni Janka Urbana
Niezle jajca sie szykuja...
Polonie mozna juz sobie odpuscic, teraz tylko sie modle zeby Smuda jakas robote znalazl
