Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1542
Stary 25.08.2009, 12:49
Radolsky...no to po ptokach Sam juz kiedys mowil ze by chcial wrocic..no i prosze.
Smuda czeka na posadke reprezentacji albo....zamieni Janka Urbana
Niezle jajca sie szykuja...

Polonie mozna juz sobie odpuscic, teraz tylko sie modle zeby Smuda jakas robote znalazl


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując