rospun napisał(a):

W innym wątku pisałem, co sądzę o działaniach zarządu Cracovii, i mój osąd jest zgodny z większością z Was. Ślusarskiemu jako człowiekowi współczuć można, ale nie trzeba. Ale cieszyć się? Z jego nieszczęścia, czy z tego, że łatwiej Wam pójdzie w derbach? Myślałem, że Wisła w przeciwieństwie do Lecha ogrywa Cracovię zawsze, nawet w jej najsilniejszym składzie
|
Cieszyć się należy z tego, że może dzięki tej kontuzji ta drużyna spadnie do ligi, w której jest jej miejsce.
I dobrze myślałeś, Wisła zawsze ogrywa Cracovię.