|
Ja nie chce się pastwić nad Pawłem Brożkiem, ale on nawet na Polską lige jest przeciętnym piłkarzem, brak techniki, brak szybkośći, marnuje dużo sytuacji, ale najwięcej wkurza mnie u niego to, że gdy ktoś mu nie poda lub żle to zrobi, to wszystkich opierdziela na boisku, krótko mówiąc niech już idzie do tego Fulham. Natomiast jeśli chodzi wzmocnienia, to widziałbym w Wiśle Carlo Costliego, piłkarzem jest przynajmniej o klase lepszym, tylko nikt tego nie widzi i nie chce dać mu szansy. Jest wysoki, niezle strzela z główki, ma niezłą techniki i całkiem przyzowite zagrania, tylko problem polega na tym, że Maciej Skorża stawia na nazwiska i boji się dać szanse bardziej dynamicznemu piłkarzowi jakim jest z pewnością Costly.
W 1 Rzędach Turystki Pokazują Cycki
|