Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 25.08.2009, 11:25
tragez88 napisał(a):Wyświetl post
ale skąd wiesz, że kolega wyżej jest np. w stanie wystać prawie 2 h w pociągu?
Pewnie tez nie bedzie w stanie wystac 2 godziny na meczu w Sosnowcu...

bez napinki
Odpowiedz cytując