tragez88 napisał(a):

|
Pytanie może dla Ciebie głupie ale skąd wiesz, że kolega wyżej jest np. w stanie wystać prawie 2 h w pociągu?
|
No właśnie xD poza tym niektórzy, że tak powiem już są w stanie wskazującym, że jutro będą mieli kompleks drugiego dnia xD