Wyświetl pojedynczy post
Ejdzbiol
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 25.08.2009, 11:22
tragez88 napisał(a):Wyświetl post
Pytanie może dla Ciebie głupie ale skąd wiesz, że kolega wyżej jest np. w stanie wystać prawie 2 h w pociągu?
No właśnie xD poza tym niektórzy, że tak powiem już są w stanie wskazującym, że jutro będą mieli kompleks drugiego dnia xD
Odpowiedz cytując