Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15776
Stary 25.08.2009, 11:18
Trudno, żeby grając w Legii "W" układał palcami.

Jestem jak najbardziej za tym transferem (jeżeli to nie wymysł mediów). Jest to piłkarz słabszy od Brożka, ale może w kilka lat dojść do jego poziomu. Ładnie grali z Małym na MMŚ
Odpowiedz cytując