Wyświetl pojedynczy post
tragez88
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 25.08.2009, 11:16
joyrider napisał(a):Wyświetl post
Czy, gdy wsiądę do pociągu w krzeszowicach badź w trzebini będę miał miejsce?

Proszę o odpowiedź!!
Miejsce będzie ale zapewne nie siedzące- o ten luksus walczy się juz w Krakowie- przynajmniej ostatnio tak bylo.

mic napisał(a):Wyświetl post
Nie kur... bedziesz jechac na dachu.

Co pytanie to glupsze
Pytanie może dla Ciebie głupie ale skąd wiesz, że kolega wyżej jest np. w stanie wystać prawie 2 h w pociągu? Troche szacunku dla innych i zrozumienia. Zachęcaj tak dalej do wyjazdów niezorientowanych a w Sosnowcu będzie nas coraz więcej
Odpowiedz cytując