joyrider napisał(a):

Czy, gdy wsiądę do pociągu w krzeszowicach badź w trzebini będę miał miejsce?
Proszę o odpowiedź!!
|
Miejsce będzie ale zapewne nie siedzące- o ten luksus walczy się juz w Krakowie- przynajmniej ostatnio tak bylo.
mic napisał(a):

Nie kur... bedziesz jechac na dachu.
Co pytanie to glupsze
|
Pytanie może dla Ciebie głupie ale skąd wiesz, że kolega wyżej jest np. w stanie wystać prawie 2 h w pociągu? Troche szacunku dla innych i zrozumienia. Zachęcaj tak dalej do wyjazdów niezorientowanych a w Sosnowcu będzie nas coraz więcej
