Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
rospun
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: Poznań
Offline
#
1529
25.08.2009, 11:14
Na przykład w marketingu sportowym i organizacji klubu. Ale to moja subiektywna opinia.
rospun
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rospun
Znajdź inne posty napisane przez rospun