Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 25.08.2009, 11:04
joyrider napisał(a):Wyświetl post
Czy, gdy wsiądę do pociągu w krzeszowicach badź w trzebini będę miał miejsce?
Nie kur... bedziesz jechac na dachu.

Co pytanie to glupsze
Odpowiedz cytując