|
Chciałbym zapytać się jak wygląda sprawa z pociągiem specjalnym do Sosnowca, a mianowicie czy zatrzymuje się na wyznaczonych stacjach i co się dzieje w pociągu?
Czy, gdy wsiądę do pociągu w krzeszowicach badź w trzebini będę miał miejsce?
Proszę o odpowiedź!!
|