Wyświetl pojedynczy post
WislakP
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15763
Stary 25.08.2009, 10:40
Incognito2192 napisał(a):Wyświetl post
I co? Od wczoraj minęło więcej niż kilka godzin a Brożek jak w Wiśle tak w Wiśle.
I całkiem możliwe że tak zostanie, najlepiej byłoby wypracować jesienią dwucyfrową przewagę w tabeli, a potem sprzedać Brozia do Rosji. Mielibyśmy i mistrza i sporo kasy.
Odpowiedz cytując