Incognito2192 napisał(a):

|
I co? Od wczoraj minęło więcej niż kilka godzin a Brożek jak w Wiśle tak w Wiśle.
|
I całkiem możliwe że tak zostanie, najlepiej byłoby wypracować jesienią dwucyfrową przewagę w tabeli, a potem sprzedać Brozia do Rosji. Mielibyśmy i mistrza i sporo kasy.
