Wyświetl pojedynczy post
MichauSzczu
Banita
 
Od: 08.2009
Skąd: Shhu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15758
Stary 25.08.2009, 09:50
Co do Janczyka to napewno jest dobry technicznie, umie się ustawic i ma dobre kontrolowane uderzenie. Wg mnie jego wadą jest to, że jest jednak troche za wolny.
Odpowiedz cytując