Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
MichauSzczu
Banita
Od: 08.2009
Skąd: Shhu
Offline
#
15758
25.08.2009, 09:50
Co do Janczyka to napewno jest dobry technicznie, umie się ustawic i ma dobre kontrolowane uderzenie. Wg mnie jego wadą jest to, że jest jednak troche za wolny.
MichauSzczu
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez MichauSzczu