Temat
:
[5. Kolejka] Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 29 sierpnia, 16:00
Wyświetl pojedynczy post
matheo
Junior Member
Od: 09.2008
Offline
#
26
25.08.2009, 09:19
Jaga to nie tylko Grosik i Franek... Reich robi za profesora, Bruno się rozkręca, Lewczuk i Zawistowski też znośnie no i Hermes... Fajny meczyk się szykuje...Typuję remis.
matheo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matheo
Znajdź inne posty napisane przez matheo