Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15736
Stary 24.08.2009, 23:09
Moze nie jest za rozowo pod wzgledem finansowym, ale dziwne, ze zawsze takie artykuly pojawiaja sie jak Wisle dobrze idzie w lidze. Kogos bardzo boli start Bialej Gwiazdy i Legii w ekstraklasie..
Odpowiedz cytując