Jaroo1 napisał(a):

|
W Legii racja, wiele nie wydajecie kasy, ale kto w Polsce ja moze wydawac? Nikt, bo tutaj kasy na transfery nie ma,
|
Legia zarobiła z 10 mln euro na 4 ludziach. Ta kasa jest, tylko ze schowana do kieszeni Grubego Mariusza.
Małecki jak dostanie powazna oferte, a nie z przegladu sportowego to ucieknie natychmiast. To co powiedział Smuda wczoraj, jakby faktycznie ktos dawał 8 mln za Lewandowskiego to by go zlotym powozem tam wyslali natychmiast.
Cytat:
|
Z Jasiem to jest dziwna sprawa. Tak na niego nadają wszyscy a tymczasem on ma wcale niezłe wyniki. W dwa lata pracy zdobył wicemistrzostwo i dwa puchary.
|
Dla nas wicemistrzostwo jest rownoznaczne z 11 miejscem. Jeden puchar to superpuchar. Puchar Polski ok, sukces. A poza tym 2 lata upokorzeń, wpadek, dramatycznych bojów ze Stala Sanok etc. Do tego przez 2 lata Legia nie wyksztalcila zadnego stylu gry, z trojki Lech, Wisła, Legia tworzy najmniej widowisk, zazwyczaj kopaniny.