|
A ja powiadam Wam,że Jaś jest tylko dlatego,że w Legi ja i u nas zresztą jest okres przejściowy. Budowa stadionu itd. Jaś dotrzyma seozn do końca,choćby nie wiem jaką wtopę zaliczył. Będzie stadion to będzie i nowy trener oraz pewnie nowy dyrektor sportowy. Nie brałbym za bardzo serio tego co się teraz dzieje w Legii.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|