felipe napisał(a):

Akurat nasi kopacze w tygodniu to sie nie przemęczają, więc po czym miałby odpoczywać Diaz ?
|
Po kiszce jaką od pewnego czasu prezentuje....wiem wiem...DM - niewdzięczna praca itp ale jak dla mnie nie usprawiedliwia to permanentnych strat i żałosnych podań.