Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 24.08.2009, 22:34
felipe napisał(a):Wyświetl post
Akurat nasi kopacze w tygodniu to sie nie przemęczają, więc po czym miałby odpoczywać Diaz ?
Po kiszce jaką od pewnego czasu prezentuje....wiem wiem...DM - niewdzięczna praca itp ale jak dla mnie nie usprawiedliwia to permanentnych strat i żałosnych podań.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując