Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10629
Stary 24.08.2009, 22:18
re_set napisał(a):Wyświetl post
na odwrot- parking przy galerii za druga godzine kosztuje 2 zl, potem kazda kolejna 4 zl. Ale uwaga!- czynny do 23 tylko.
Pozostaje parkowanie w okolicy- Topolowa, Arianska itd.
ja zawsze gdy idę do galerii parkuję od strony dworca PKS.. na parkingu na przeciwko uczelni ekonomicznej.. przy kamienicach
Odpowiedz cytując