re_set napisał(a):

na odwrot- parking przy galerii za druga godzine kosztuje 2 zl, potem kazda kolejna 4 zl. Ale uwaga!- czynny do 23 tylko.
Pozostaje parkowanie w okolicy- Topolowa, Arianska itd.
|
ja zawsze gdy idę do galerii parkuję od strony dworca PKS.. na parkingu na przeciwko uczelni ekonomicznej.. przy kamienicach
