re_set napisał(a):

|
Pozostaje parkowanie w okolicy- Topolowa, Arianska itd.
|
Niestety , to jest chyba jedyna opcja.
luknij sobie na mapę - w prawo od dworca - do ronda mogilskiego.Tam możesz za free parkować, oczywiście uważając na znaki

- tyle że może Cię czekać kilka okrążeń zanim znajdziesz jakies wolne miejsce.