Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10628
Stary 24.08.2009, 22:17
re_set napisał(a):Wyświetl post
Pozostaje parkowanie w okolicy- Topolowa, Arianska itd.
Niestety , to jest chyba jedyna opcja.
luknij sobie na mapę - w prawo od dworca - do ronda mogilskiego.Tam możesz za free parkować, oczywiście uważając na znaki - tyle że może Cię czekać kilka okrążeń zanim znajdziesz jakies wolne miejsce.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując