Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
re_set
Member
Od: 05.2009
Skąd: Kraków
Offline
#
10627
24.08.2009, 22:10
na odwrot- parking przy galerii za druga godzine kosztuje 2 zl, potem kazda kolejna 4 zl. Ale uwaga!- czynny do 23 tylko.
Pozostaje parkowanie w okolicy- Topolowa, Arianska itd.
re_set
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do re_set
Znajdź inne posty napisane przez re_set