UW&I napisał(a):

Źle się wyraziłem, chodzi mi o miejsce parkingowe w Krakowie, ja jestem poprawny kibic i jadę z całą resztą pociągiem
|
Aaaa oki

No to w Krk jest parking na płycie dorca, na górze. Jest część za free, ale tam trudno o miejsce. Tak to jest duża część należąca do Galerii - tam pierwsza godzina za darmo, potem druga za 4, a kolejne za 2zł. Jakoś tak.