Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10626
Stary 24.08.2009, 22:07
UW&I napisał(a):Wyświetl post
Źle się wyraziłem, chodzi mi o miejsce parkingowe w Krakowie, ja jestem poprawny kibic i jadę z całą resztą pociągiem
Aaaa oki No to w Krk jest parking na płycie dorca, na górze. Jest część za free, ale tam trudno o miejsce. Tak to jest duża część należąca do Galerii - tam pierwsza godzina za darmo, potem druga za 4, a kolejne za 2zł. Jakoś tak.
Odpowiedz cytując