Ejdzbiol napisał(a):

|
A was to nie dziwi, że Leszek i Legła przegrały? Albo poziom całej klasy się podniósł albo oni po prostu są słabi ;p
|
Ja sie tam tym akurat nie martwie. Ale narazie wyglada to jak jakas amatorska liga. Po samej Amice widac. 4:0, 5:0, 2:4, 0:1. Cieszyc moze postawa Lechii. Tylko nie wiem co moze oznaczac ten mecz z odrą. Potkniecie?