|
Witam, od dawna kibicuje Wiśle i byłem już na kilku meczach w Krakowie , bilety zawsze udawało mi się kupować przed meczem , teraz niestety chyba nie ma takiej możliwości , odpada opcja dojazdu po sam bilet ponieważ mieszkam w Gorzowie (500 km od Krakowa) , co byście mi mogli doradzić bo bardzo bym chciał pojechać na mecz z Jagą
|