|
wielkimi krokami zbliża się kolejny mecz, jak myślicie w Brugii Wrończanie zagrają 442 czy 451?
i jeśli zagrają 442 to z Golikiem czy Stiliciem, a jeśli 451 to zrezygnują z bocznego pomocnika czy Lewandowski zagra jako ofensywny ?
Ostatnio edytowane przez zwiru87 : 24.08.2009 o godz. 21:05.
|