UW&I napisał(a):

|
Gdzie najlepiej zostawić auto w czasie meczu w Sosnowcu? Przyznam szczerze, że nigdy nie parkowałem na dworcu ani w jego okolicy, bo nie było takiej potrzeby. Może być priv.
|
W Sosnowcu jest parking koło stadionu dla kibiców którzy przyjezdzają autami. Obstawiany przez policje i ochronę. Wjazd od MC'D. Mapki są na oficjalce.