matti220 napisał(a):

|
Ja widziałem tego Novaka w meczu z Romą ... zbluzgałem tego zawodnika porządnie ,po świetniej bramce z rogu pola karnego w okno na 3:3 (,przez niego przerżnąłem kupon u buka) ,ponadto strzelił z karnego na 2:3 , widać ,że ważna postać w ataku słowackiej drużyny z Koszyc. W lidze Koszyce grają beznadziejnie a Novak strzelił 5 z 6 bramek całej drużyny . Do wyciągnięcia myślę ,że za ok.500-700 tys. euro , nie wiem ile krzyczą sobie zespoły słowackie ,ale napewno mniej niż nasze kluby
|
ten Novak byłby dobrym transferem... jeżeli gościu w ostatniej drużynie tabeli w 7 meczy strzela 5 goli to jest dobry wynik... w poprzednim sezonie w 31 meczach strzelił 12 goli...tylko zależy ile by za niego chcieli, ale myślę że w okolicach kasy za Kirma, czyli ok.400-500 tys. euro...
no i to co zrobił z obrońcami Romy przy golu na 3:3 i to uderzenie a zresztą sami zobaczcie
http://www.youtube.com/watch?v=0Af2PK57MGs
tutaj jeszcze bramki z sezonu 2008/09
http://www.youtube.com/watch?v=FEIshn5QEDA
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ak/profil.html