|
Jedni narzekają (jak ja), że Skorża nie wprowadza młodzieży kiedy mamy pewny wynik. Inni bronią go, że ma rację bo musi utrzymać piłkarzy w formie w razie czego. Tylko jak Ci nasi gracze mają coś osiągnąć jak wolimy sprowadzać szrot z innych klubów polskich, czy zagranicznych? Ten Leszczak może mieć talent, ale co z tego jak nie będzie grał. Na zachodzie tacy 17-latkowie już wchodzą powoli do zespołu. Jak prowadzimy dwoma, trzema bramkami to czego nie damy szansy tym młodym? Wolę żeby sytuacje marnował Leszczak, a nie Ćwielong, wolę żeby grał Mączyński niż Mauro. A jeszcze mamy kilku innych chłopaków, którzy podobno mają talent.
Z zawodników, których mamy sprowadzić szukajmy młodych perspektywicznych. Jeżeli chodzi o zastępcę Brożka to może mieć nawet więcej jak 30 lat byleby był skuteczny, dlatego taki Franek byłby idealny. Gdzieś proponowałem już Kujawę, możecie go teraz pooglądać na TVP Sport, do wyjęcia za grosze.
EDIT: A może wykorzystując osobę Csaplara spróbować nawiązać współpracę z którąś z drużyn Gambrinus Ligi, np. Spartą, Slavią, Banikiem : )
Ostatnio edytowane przez eMTe : 24.08.2009 o godz. 20:10.
|