K4millo napisał(a):

|
Ale zgłosili Diarrę, który w tym samym sezonie grał w barwach Portsmouth w Pucharze Uefa, a potem w barwach Realu w Champions League.
|
Masz rację... Można zgłosić trzech nowych piłkarzy, przy czym tylko jeden mógł grać w europejskich pucharach w barwach innej drużyny w danym sezonie ale nie mogą to być te same rozgrywki. Czyli wychodzi na to, że jednak mógłby grać w Fulham w Lidze Europejskiej