Wyświetl pojedynczy post
Pablooo
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15731
Stary 24.08.2009, 18:13
K4millo napisał(a):Wyświetl post
Ale zgłosili Diarrę, który w tym samym sezonie grał w barwach Portsmouth w Pucharze Uefa, a potem w barwach Realu w Champions League.
Masz rację... Można zgłosić trzech nowych piłkarzy, przy czym tylko jeden mógł grać w europejskich pucharach w barwach innej drużyny w danym sezonie ale nie mogą to być te same rozgrywki. Czyli wychodzi na to, że jednak mógłby grać w Fulham w Lidze Europejskiej
Odpowiedz cytując