Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Blade'S
Member
Od: 01.2008
Offline
#
15730
24.08.2009, 18:10
Akurat wtedy Real wybrał jednego z dwójki - Lass Diarra i Huntelaar.
Jest jednak jedno ale - do Ligi Mistrzów można dogłosić jednego zawdonika,który grał w tym samym sezonie tylko i wyłącznie w Pucharze UEFA.
Blade'S
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Blade'S
Znajdź inne posty napisane przez Blade'S