Wyświetl pojedynczy post
Pawlolek
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: Podwawelskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1911
Stary 24.08.2009, 18:06
"Zakupilem brylancik z Turcji ale... dziwny chlopak jest bo przy agresji 12 zlapal w 5 meczach 5 zoltych kartek 1 czerwona... Jak mu tak zostanie to bedzie tragedia bo to jeden z najlepszych moich juniorow"

Bardzo możliwe, że to dlatego, iż jest jeszcze juniorem xP Z wiekem atrybuty psychiczne lecą mocno w górę, więc póki co nie ma co się specjalnie martwić

Mi się mój piękny save z Wisełką zniszczył... Zapisywałem grę i akurat wysiadły korki... Zacząłem więc grę z Brighton (coca-cola 1). W wersji 08 awansowałem z nimi do Premier League, ale teraz nie mogę poświęcić zbyt dużo czasu xP. Mimo wsyzstko, postaramy się awansować do Championship !
Odpowiedz cytując