Wyświetl pojedynczy post
mcovalski
miszcz ortografji
 
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1496
Stary 24.08.2009, 18:06
Nie bardzo rozumiem. Strzeliliśmy 10 bramek, zagraliśmy w dobrym stylu 3 na 4 spotkania, a Ty doszukujesz się problemu w tym, że jeden piłkarz nie strzelił ilu -6 bramek czy 3, bo nie wiem już sam co oznacza słowo "ciągnąć drużynę". Strzelić 10 bramek w 4 spotkaniach i stracić jedną oznacza od dzisiaj wepchnąć do siatki Mam nadzieję że nie jesteś liderem (ciągniesz) jakiejkolwiek grupy znajomych i że nie "spoczywa" na Tobie żaden z większych obowiązków, bo raczej temu nie podołasz.
Odpowiedz cytując