Wyświetl pojedynczy post
kicu
Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10611
Stary 24.08.2009, 18:02
Czy ktoś z Was wie jak ukryć numer w telefonie SE k800i ? Chodzi mi o to, żeby osoba do której dzwonie nie widziała mojego numeru tylko wyświetlił jej się napis "numer prywatny". Nie mam na myśli zastrzegania numeru tylko chwilowe ukrycie go. W Nokiach robiło się to w ustawieniach połączeń w zakładce "Moje ID ma być wysyłane" poprzez zaznaczenie opcji "Nie". Potrzebuję wiedzy jak to zrobić w SE k800i. Pilne
Odpowiedz cytując