Pablooo napisał(a):

Zastanawiałem się cały dzień nad tym i sobie przypomniałem, że była taka sytuacja w Realu i chcieli zgłosić Huntelaara wówczas, mimo że grał w Ajaxie. Nie zgodziła się UEFA. Nie ma takiej możliwości.
Brożek po prostu nie grałby w Fulham w Lidze Europejskiej.
|
Ale zgłosili Diarrę, który w tym samym sezonie grał w barwach Portsmouth w Pucharze Uefa, a potem w barwach Realu w Champions League.