Wyświetl pojedynczy post
rozan
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15727
Stary 24.08.2009, 17:35
Odnosząc się do tekstu do którego linka załączył Grisza1. Albo Paweł Brożek odejdzie teraz albo niech nie odchodzi przez następne 1.5 roku. Jeśli zamierza opuścić Wisłę to właśnie teraz i nie chodzi mi tu o dobro Pawła (któremu dobrze życzę) ale o dobro Wisły. Drużyna i nowy napastnik (którego włodarze obiecują w przypadku odejścia Pawła) będzie miał cały sezon na zgranie się z drużyną i przygotowanie do europejskich pucharów, które są naszym głównym celem. Jeśli Brożek ma osłabić Wisłę przed pucharami to lepiej żeby stało się to już teraz.
Odpowiedz cytując