|
Żartowałeś, czy pisałeś serio? Jakoś nie wyobrażam sobie jego powrotu, właśnie ze względu na to, że jest to zawodnik jednego trenera - w tym przypadku Lenczyka, oraz dlatego że gra obecnie w Cracovii a jakoś trudno mi sobie wyobrazić zmianę barw klubowych - bezpośrednio z Pasów na Wisłę, nawet w przypadku człowieka, który potrafił grać w ŁKS, Widzewie oraz Wiśle i Cracovii... podobno nie wchodzi się 2 razy do tej samej rzeki, on przyszedł do Wisły w złym dla siebie okresie, bo primo był bez formy, secundo mieliśmy Brożka i Boguskiego co automatycznie eliminowało go z gry przy braku formy... Był, nie sprawdził się...
|