|
Chyba nikt nie poruszył tematu skuteczności podczas ostatniej kolejki. Ostatnia kolejka pokazała, że niestety w naszej lidze nie ma obecnie napastnika, który sam by pociągnął drużynę do zwycięstwa. Brożek wciąż szuka formy, a jak ją znajdzie to pewnie w PL, Lewandowski też nie błyszczy jak wszyscy liczą, a Legia w ogóle napastnika nie ma... w innych zespołach też to ciekawie nie wygląda. Moim zdaniem wybija się Jaga z Frankiem i Grosikiem, a reszta nie potrafi napastnika znaleźć;/ Oglądając mecz Odra-Legia nie mogłem uwierzyć jak w Ekstraklasie zespół nie może mieć jednego zawodnika, który trafiłby do PUSTEJ! bramki..., ale to jeszcze nie nasz problem. My również nie razimy skutecznością, lecz póki co udaję się wepchnąć coś do siatki, lecz nie mamy zawodnika na którym by nasza ofensywa spoczywała... i to jest naszym chyba największym problemem....
|