Wyświetl pojedynczy post
pirat.z.karaibow
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1910
Stary 24.08.2009, 16:58
kreseq napisał(a):Wyświetl post
pirat.z.karaibow - Nie Gdzie Torres i Messi do Legi ?

Gram Newcastle United bo z Legii przenioslem sie do PSV a z PSV wlasnie do The Magpies.

Pieniazki sa dobre, zawodnikow mozna sprowadzac i nie kaprysza, LM prawie zawsze pewna wiec grac grac i grac W Legii mozna grac i grac ( ogolnie w naszej lidze ) ale popularnosc sie nie zmienia wiec wyzwania kiedys sie koncza.

Jak juz wspominalem gram w grupie LM z Gornikiem Zabrze i mimo ze ma 2 mecze w plecy ( w tym 6:0 z Interem ) to milo widziec ten rok po roku w LM

Gram tez Pogonia Szczecin ale to dopiero poczatek wiec nie ma o czym pisac
Ja sobie dalej śmigam w FMa 2008, aż szkoda mówić który mam sezon. Już zaczyna powiewać nudą, nie mogę się zmobilizować, 2 tygodnie nie włączyłem już FMa

Odpowiedz cytując