Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
pirat.z.karaibow
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
1910
24.08.2009, 16:58
kreseq
napisał(a):
pirat.z.karaibow - Nie
Gdzie Torres i Messi do Legi
?
Gram Newcastle United bo z Legii przenioslem sie do PSV a z PSV wlasnie do The Magpies.
Pieniazki sa dobre, zawodnikow mozna sprowadzac i nie kaprysza, LM prawie zawsze pewna wiec grac grac i grac
W Legii mozna grac i grac ( ogolnie w naszej lidze ) ale popularnosc sie nie zmienia wiec wyzwania kiedys sie koncza.
Jak juz wspominalem gram w grupie LM z Gornikiem Zabrze i mimo ze ma 2 mecze w plecy ( w tym 6:0 z Interem ) to milo widziec ten rok po roku w LM
Gram tez Pogonia Szczecin ale to dopiero poczatek wiec nie ma o czym pisac
Ja sobie dalej śmigam w FMa 2008, aż szkoda mówić który mam sezon. Już zaczyna powiewać nudą, nie mogę się zmobilizować, 2 tygodnie nie włączyłem już FMa
pirat.z.karaibow
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pirat.z.karaibow
Znajdź inne posty napisane przez pirat.z.karaibow