pirat.z.karaibow - Nie

Gdzie Torres i Messi do Legii

?
Gram Newcastle United bo z Legii przenioslem sie do PSV a z PSV wlasnie do The Magpies.
Pieniazki sa dobre, zawodnikow mozna sprowadzac i nie kaprysza, LM prawie zawsze pewna wiec grac grac i grac

W Legii mozna grac i grac ( ogolnie w naszej lidze ) ale popularnosc sie nie zmienia wiec wyzwania kiedys sie koncza.
Jak juz wspominalem gram w grupie LM z Gornikiem Zabrze i mimo ze ma 2 mecze w plecy ( w tym 6:0 z Interem ) to milo widziec ten rok po roku w LM
Gram tez Pogonia Szczecin ale to dopiero poczatek wiec nie ma o czym pisac
