Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1909
Stary 24.08.2009, 16:54
pirat.z.karaibow - Nie Gdzie Torres i Messi do Legii ?

Gram Newcastle United bo z Legii przenioslem sie do PSV a z PSV wlasnie do The Magpies.

Pieniazki sa dobre, zawodnikow mozna sprowadzac i nie kaprysza, LM prawie zawsze pewna wiec grac grac i grac W Legii mozna grac i grac ( ogolnie w naszej lidze ) ale popularnosc sie nie zmienia wiec wyzwania kiedys sie koncza.

Jak juz wspominalem gram w grupie LM z Gornikiem Zabrze i mimo ze ma 2 mecze w plecy ( w tym 6:0 z Interem ) to milo widziec ten rok po roku w LM

Gram tez Pogonia Szczecin ale to dopiero poczatek wiec nie ma o czym pisac
Ostatnio edytowane przez kreseq : 24.08.2009 o godz. 17:07.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując