Patch nie moze byc mniejszy

Jedyne co moge polecic to torrenty i inne mirrory typu sortitoutsi.
Powracajac do mojej gry...
3 miejsce w PL to jednak rozczarowanie. Zabraklo szczescia w remisie z Arsenalem i wtopa z Boltonem.
Udalo sie zakupic Torresa i Camacho. Pozbylem sie Messiego ( chcial odejsc ) oraz Kranjcara.
Zaskakuje mnie Steven Taylor. Obronca ktory w 3 meczach strzelil 3 bramki, asystowal przy 3 i mial 95% celnych podan plus 5,5 wslizgu
Torres w meczach sparingowych strzelal az milo, a teraz chlop sie zacial...Dam mu jeszcze 5-6 spotkam i jak nie strzeli to na lawe, tym bardziej ze Keirrson spisuje sie swietnie.
Zakupilem brylancik z Turcji ale... dziwny chlopak jest bo przy agresji 12 zlapal w 5 meczach 5 zoltych kartek 1 czerwona... Jak mu tak zostanie to bedzie tragedia bo to jeden z najlepszych moich juniorow
PS: Gral w LM w grupie z... Gornikiem Zabrze
