StelmiOriginal napisał(a):

W Krakowie nie ma nigdy nic pewnego... Może zagramy na Hutniku, a może nie... Jak nie zagramy to niewielka strata, z raptem trzema meczami to niech się teraz wypchają. Tak swoją drogą to współczuję Hutnikowi że im taką sztukaterię na tym ich stadionie odpieprzają... Używane maszty oświetleniowe można jeszcze przeboleć - pod warunkiem że nie będą postawione np. tak jak na Polonii Bytom, czyli na trybunach wkopane, ale estetycznie po zewnętrznej stronie trybun jak np. w Sosnowcu. Ale co do tego gównianego daszku czy używanych krzesełek z Cracovii to normalnie dramat... Rozumiem że to ma być oficjalnie tylko tymczasowo, ale w praktyce jak teraz to zamontują to zostanie to na długi czas bo na realizację projektu budowy nowego obiektu na Suchych Stawach się nie zanosi. Aha no może oświetlenie zdejmą po tych trzech latach niecałych bo Cystersom by przeszkadzało... Tragedia.