Wyświetl pojedynczy post
Enterpr!se
Member
 
Od: 08.2009
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4130
Stary 24.08.2009, 15:55
Po pierwsze adam303 to ja nic nie pisałem o tym raporcie. Ale kontynuując ten temat czy ktoś tutaj obecny widział ten raport, bo z tego co kojarzę to był w dużej części utajniony (adam możesz zarzucić linkiem do raportu), a poza tym został on zaprezentowany rok temy więc były już 2 trybuny i okrąglak!. Gdyby ta firma była taka dobra to powinna przedstawić koncepcję nie wymagającą burzenia gotowych trybun tak, jak to jest w projektach z konkursu który podlinkowałem w poprzednim poscie, a nie wizję burzenia wszystkiego i zaczynania od nowa. (wtedy była jeszcze możliwość organizacji Euro )

A w sprawie stadionu Zagłębia, to gdy Zagłębie poprzednim razem było w Ekstraklasie to już tam robili jakieś podkopy, więc nie można pisać że stadion powstał w rok.
Może na nowym stadione się tego doczekamy
Odpowiedz cytując