Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3839
Stary 24.08.2009, 14:54
No to już za późno trzeba go było brać z Asterasu za te 222k euro. Bo za tyle go kupił Loko Sofia. A teraz to po ptokach bo pewnie krzykną z 600-800.
..
Odpowiedz cytując