Temat
:
[4 Kolejka] Arka Gdynia - Wisła Kraków 21 sierpnia godz. 20:00
Wyświetl pojedynczy post
wiernyTS
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Z R22
Offline
#
234
24.08.2009, 14:51
kohprzem'68
napisał(a):
Jak widac nie nauczyli sie jako drużyna grac cały mecz do przodu
Gadasz jak w tym kabarecie Krzyni. "byle do przodu"
Tak sie dzis nie gra.. Jeden mecz slabszy, jeszcze na trudnym terenie. nie panikuj!
wiernyTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wiernyTS
Znajdź inne posty napisane przez wiernyTS