Wyświetl pojedynczy post
wiernyTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Z R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#234
Stary 24.08.2009, 14:51
kohprzem'68 napisał(a):Wyświetl post
Jak widac nie nauczyli sie jako drużyna grac cały mecz do przodu
Gadasz jak w tym kabarecie Krzyni. "byle do przodu" Tak sie dzis nie gra.. Jeden mecz slabszy, jeszcze na trudnym terenie. nie panikuj!
Odpowiedz cytując