|
JOSE ty na serio? Przeciez kilka tygodni temu przeszedl do Twente z Crvenej Zvezdy.Pewnie kosztuje teraz wiecej niz Brozek.Jakim cudem mialby sie znalezc w Wisle? Trzeba szukac bardziej realnych celow i ze slabszych druzyn niz Wisla bo: 1.Kosztuja malo 2.Istnieje wieksza szansa, ze bedzie chcial grac w slabej lidze polskiej.
Powód: literowka
Ostatnio edytowane przez sessegnon : 24.08.2009 o godz. 14:31.
|