Wyświetl pojedynczy post
sessegnon
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3837
Stary 24.08.2009, 14:30
JOSE ty na serio? Przeciez kilka tygodni temu przeszedl do Twente z Crvenej Zvezdy.Pewnie kosztuje teraz wiecej niz Brozek.Jakim cudem mialby sie znalezc w Wisle? Trzeba szukac bardziej realnych celow i ze slabszych druzyn niz Wisla bo: 1.Kosztuja malo 2.Istnieje wieksza szansa, ze bedzie chcial grac w slabej lidze polskiej.
Powód: literowka
Ostatnio edytowane przez sessegnon : 24.08.2009 o godz. 14:31.
Odpowiedz cytując