adamd303 napisał(a):

|
hej Wiślak 88. Jaki gotowy stadion za 100 mln euro? Za te kwotę mamy dwie dotowe trybuny, i dwie nieskończone. Nic wiecej. Nie ma wykończenia trybun E i D, dróg dojścia, dróg dojazdowych i wielu, wielu innych rzeczy, a przede wszyskim parkingów - na co chciałbym zwrócić szczególną uwagę. A apropos stadionu Zagłębia: był zbudowany w rok czasu i kosztował 65 mln zł.
|
U nas sektor E czy D ma 6tys w Lubinie 10tys miejsc mają 3 sektory i budowali je rok, ale jeszcze nie jest skończony