WislakP napisał(a):

Da się, jeśli Cię na to stać, nas w tej chwili nie stać.
|
O tym jaki potencjał piłkarski mają Polacy przekonujemy się co 2 lata, gdy przeciwnicy grają na powaznie.
Co innego talenty z jakichś niższych lig do oszlifowania ( ale bez gry też się nie rozwiną, więc trzeba by delikwentow z miejsca wypożyczac po beniaminkach i słabszych klubach typu Odra, Piast), a co innego zgrane karty typu Krzyżówek czy Żurawski.
Jak na moje to brak nam silnego, wybieganego zawodnika z czarnego lądu w ataku. Każda licząca się drużyna ma murzyna

A poważnie, to podobno szukamy na rynku Bałkańskim i uważam, że to świetny kierunek. Niestety jest tam bardzo drogo, jak ktoś ma talent to za byle co go nie sprzedadzą niestety.
Słowacja i Słowenia, tam można by kogoś znaleźć w zasięgu finansowym Wisły.