Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15714
Stary 24.08.2009, 14:14
WislakP napisał(a):Wyświetl post
Da się, jeśli Cię na to stać, nas w tej chwili nie stać.
O tym jaki potencjał piłkarski mają Polacy przekonujemy się co 2 lata, gdy przeciwnicy grają na powaznie.
Co innego talenty z jakichś niższych lig do oszlifowania ( ale bez gry też się nie rozwiną, więc trzeba by delikwentow z miejsca wypożyczac po beniaminkach i słabszych klubach typu Odra, Piast), a co innego zgrane karty typu Krzyżówek czy Żurawski.

Jak na moje to brak nam silnego, wybieganego zawodnika z czarnego lądu w ataku. Każda licząca się drużyna ma murzyna
A poważnie, to podobno szukamy na rynku Bałkańskim i uważam, że to świetny kierunek. Niestety jest tam bardzo drogo, jak ktoś ma talent to za byle co go nie sprzedadzą niestety.
Słowacja i Słowenia, tam można by kogoś znaleźć w zasięgu finansowym Wisły.
Ostatnio edytowane przez tofik : 24.08.2009 o godz. 14:19.
..
Odpowiedz cytując