1q2 napisał(a):

Wielu piłkarzy robiło takie głupie faule i to nie powód żeby ich skreślać. Cantoro już dawno nie powinien grać w Wiśle według twojego rozumowania.
Możliwości kupna Janczyka jakoś nie widzę. Po pierwsze jest wypożyczony do Lokeren do grudnia bodajże. Po drugie CSKA nie odda go za czapkę gruszek.
Jedyne sensowne rozwiąznaie jakie widzę to jakiś dobry obcokrajowiec. Costly jest ciekawą opcją. Myślę, że w Wiśle miałby duże więcej szans do wykazania się niż w Bełchatowie. A że gracz to charakterny to wcale nie musi być takie złe dla naszego zespołu. Mamy już ciepłe kluchy w postaci Boguskiego, więc jeden boiskowy cham dla równowagi nie zaszkodzi.
-Goral- napisał(a):
|
Stawiajmy na Polaków. Nie można zaburzyć struktury klubu poprzez zbyt dużą liczbę obcokrajowców.
|
Moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak zbyt duża liczba obcokrajowców. Poza tym ile to jest za dużo według ciebie? Wiśle i ogólnie polskim klubom jeszcze bardzo daleko do sytuacji w której można by narzekać na zbyt dużą liczbę obcokrajowców.